PROSystem

zarządzaj złożonym projektem
rozdzielaj zadania
kontroluj swoich pracowników
Zaloguj się
Nasza aplikacja do zarządzania projektami ma usprawnić codzienną pracę w firmach i organizacjach. System zarządzania zadaniami został opracowany na bazie realnych problemów i pomaga w takich zadaniach jak planowanie projektów, kontrola finansowa, zarządzanie kadrą pracowników czy weryfikacja czasu pracy. Wspólna dla wszystkich aplikacja webowa ma zwiększać komfort pracy wszystkich pracowników.
  • Wykres Gantta
  • Kalendarz
  • Raporty
  • Dashboard
  • Kontrola finansowa
Wykres Gantta
Przejrzysty harmonogram umożliwiający podgląd stanu projektu w czasie rzeczywistym i historycznym. Możliwość wyeksportowania danych w formacie pdf na dysk.
Kalendarz
Indywidualny kalendarz czynności na każdy dzień, zintegrowany z systemem powiadomień, informującym o kończących się zadaniach.
Raporty
Automatyczne eksportowanie danych finansowych, rozliczeń czasu pracy i harmonogramów czasowych. Dostępne są filtry i możliwość zapisu szablonu dla raportu z projektu.
Dashboard
Wygodny interface z szybkim dostępem do najważniejszych funkcji programu. Dashboard dostosowany jest do roli, jaka została nadana użytkownikowi.
Kontrola finansowa
Możliwość dodawania faktur i plików do konkretnych zadań w projekcie. Funkcja dostępna jest dla działów finansowych. Przejrzyste wykresy pozwalają kontrolować fakturowanie projektów.
x x x x x
Tworzenie projektu
Uzupełniaj dane o projekcie krok po kroku, tworząc zadania i podzadania, wraz z dodaniem budżetu oraz plików w różnorodnych formatach.
Generowanie raportu
Automatycznie generowane raporty w formie xls, gotowe do pobrania na dysk.
Administracja
Zarządzaj wydziałami i pracownikami przypisując im konkretne role i zadania w projekcie. Twórz nowe wydziały i podwydziały na potrzeby projektu.
Co zyskujesz?
Oszczędność czasu pracy
Większy komfort pracy wszystkich członków zespołu
Uporządkowana dokumentacja całego projektu
Możliwość modyfikacji funkcji systemu dla indywidualnych potrzeb
Kontrola i zwiększenie wydajności pracowników
Transparentność działań
Na Twojego maila wyślemy link do aplikacji wraz z loginem i hasłem. Będziesz mógł skorzystać z wszystkich funkcji systemu i sprawdzić w jaki sposób usprawnić codzienną pracę dzięki aplikacji.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz POLITYKĄ PRYWATNOŚCI

Masz pytania? Skontaktuj się z nami mailowo: info@whiteaster.com

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Akceptuję