Machine Learning

Rozwiązania oparte na Machine Learning i Sztucznej Inteligencji tworzą zupełnie nowe możliwości w obszarach marketingu, sprzedaży oraz szeroko pojętej obsługi klienta.

Dzięki przetwarzaniu i analizie ogromnej ilości danych w czasie rzeczywistym, oprogramowanie jest w stanie maksymalnie dostosować się do potrzeb i oczekiwań użytkowników, przez co firma wchodzi na zupełnie nowy poziom relacji z klientami.

Na czym polega machine learning? Uczenie maszynowe to dział informatyki zajmujący się budową modeli informatycznych, zdolnych do asymilacji wiedzy na podstawie przykładów i wykorzystaniu jej w podejmowaniu decyzji, przygotowaniu rekomendacji czy opracowywaniu prognoz.

Technologia Machine Learning jest aktualnie wykorzystywana w różnorodnych branżach.

Kilka przykładów

Wyznaczanie trasy dojazdu z uwzględnieniem różnorodnych czynników, takich jak natężenie ruchu i utrudnienia w ruchu drogowym, a takze informacje od użytkowników aplikacji GPS (ich zwyczaje i preferencje).

Odczyt pisma ręcznego.

Analiza obrazów – cały szereg zastosowań od optymalizacji mającej na celu uzyskanie dobrej jakości zdjęć, poprzez rozpoznawanie twarzy, nietypowych zachowań, aż po diagnostykę obrazową, stosowaną w medycynie.

Analiza tekstu, w tym weryfikacja błędów interpunkcyjnych i składniowych oraz interpretacja treści.

Diagnostyka w branżach technicznej oraz medycznej.

Regulacja i sterowanie w obszarach: od automatyki przemysłowej do kierowania pojazdami (ALVINN) i robotami.

Systemy rekomendacji w wyszukiwarkach internetowych, portalach społecznościowych, sklepach online.

Rozpoznawanie mowy i głosu.

Prognozowanie – ogromny obszar zastosowań: od przewidywania usterek i anomalii w przemyśle, poprzez zjawiska pogodowe, giełdy finansowe, aż po medycynę.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Akceptuję